Garanti-İade ve İptal Koşulları


Kargo ve Teslimat

Seçmiş olduğunuz ürünün size ulaşma süresi seçtiğiniz kargo firmasının sevkiyat süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu süre (1 ila 5) gün arasıdır. Paketinizi teslim alırken faturanızı istemeyi unutmayınız. 250 YTL üstü siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanır. Diğer durumlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak bilgi maili gönderilmektedir. Bu bilgi maili yardımı ile siparişinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca gönderilen kargo takip numarası ve kargo şirket bilgileri ile ilgili siteden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Garanti Kapsamı

Bilgesoft ürün siparişlerinin teslimatı sırasında oluşabilecek hataları garanti kapsamında tutar ve ayıplı malın geri alınarak yerine kusursuz malın iadesini müşteriden ekstra kargo ücreti almadan yerine getirir.
 
Bilgesoft teslimatı yapılan Smart Filtre ürünün,
- Ana bilgisayarda sabit ip olmadığı için programın çalışmaması,
- Bilgisayara veya işletim sistemine uyumsuzluk,
- ve diğer gereksinimlere uyulmaması,
gibi sipariş sahibinin kendisinden kaynaklanan hatalardan, arızalardan garanti olarak yükümlü değildir.

 
İade

Bilgesoft tarafından ürün teslimatı sırasında veya daha sonra ürünün baskısı yada içindeki verinin verilen dokümanla uyuşmaz halde eksik veya hatalı bir şekilde yazıldığını fark ettiğiniz taktirde ürünün ambalajını ve kutu içeriğini bozmadan, aynı şekilde muhafaza ederek faturası ile bize ulaştırdığınızda ürün değişimi işlemi yapılacaktır, bu durumda ekstra kargo masrafı istenmeyecektir. Teslimatı yapılan ürünümüzde sayıca herhangi bir eksiklik tespit ettiğinizde ve hangi üründen ne kadar eksik olduğunu bildirdiğiniz taktirde talebiniz incelenip siparişinizdeki eksik ürünleriniz adresinize ücretsiz bir şekilde yollanacaktır.
 
İptal

Ürünlerin teslimi sırasında kargo firması ve diğer aracı firmaların hatasından kaynaklanan sebepler dışında, tarafımızdan kaynaklanan eksik ürün veya hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, garanti ettiğimiz iade hizmetini tam olarak yerine getiremememiz nedeniyle dilerseniz diğer sipariş verdiğiniz tüm ürünleri de iade edebilirsiniz. Bu durumda, kargo ücreti düşülmek suretiyle ödediğiniz bedel kredi kartı veya banka hesabınıza iade edilecektir. Bu koşulların dışında, eksiksiz olarak teslim aldığınız ürünlerin iadesi ile ilgili talepleriniz Tüketici Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir.

 

 

Ana Sayfa  Hakkımızda  |  Satın Al  |  Banka Hesap Numaraları  |  Bayilerimiz  | Destek  İletişim 
Gizlilik ve Güvenlik | Garanti-İade ve İptal Koşulları